Black Friday

 

Çok uzun zamandır beklenen efsane Cuma, diğer adıyla Black Friday, bir başka adıyla da Kara Cuma 2022 indirimleri 26 Kasım tarihinde başlayacak. Genelde pek çok marka ve alışveriş sitesi 26 kasım 2022 tarihinden önce indirimleri başlatmakta ve bunu “erken black friday indirimi” adı altında sunuyor. Ayrıca hemen hemen her alışveriş sitesi Black Friday indirimlerini 1 haftaya kadar uzatıyor. Trendyol efsane Cuma indirimi ise genelde Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri (3 gün) boyunca devam edip sona eriyor.

Tek tek ürünlerden bahsetmem mümkün değil ancak Mobilya, Ev & Yaşam, Süpermarket, Kozmetik, Ayakkabı – Çanta, Saat ve Aksesuarlar, Elektronik, Dijital Ürünler (Oyunlar, E-pin’ler vs.), Beyaz eşyalar ve daha pek çok kategoriden ürün indirime giriyor. Büyük alışveriş siteleri ve mağazalar özellikle ellerindeki stokları eritebilmek için bu günü bekliyorlar. %70, %80 hatta %90’a varan Efsane Cuma indirimleriyle karşılaşmak da gayet olağan hale geliyor.

Trendyol İndirimi Ne Zaman?

Faaliyetlerine aralıksız 12 yıldır devam eden ve Türkiye’nin en önde gelen alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol 2022 indirimleri dönemsel gerçekleşmektedir. Trendyol eylül ayında “Mega”, ekim ayında “büyük”, kasım ayında ise “efsane günler” tanımını kullanıyor. Trendyol indirim günleri 2022 Kasım ve aralık aylarında genelde ilgili ayın 2. haftası gerçekleşmektedir.

Bu indirim tarihlerinde pek çok ürün grubunda sepette indirimler, ücretsiz kargo, hediye çeki gibi fırsatlar sunuluyor. Trendyol ekim indirimleri 12 Ekim 2022– 15 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşmektedir. Kasım ayı indirimleri ise 11 Kasım tarihinde, 11.11 kampanyası kapsamında başlayacaktır.


Post a Comment

Daha yeni Daha eski