Vadaa Şans Yarışması ile World Puanlar Sizi Bekliyor!

 Bilgi ve şans yarışması olan Vadaa Şans World Mobil’de!6 Temmuz 2022 tarihinde başlayan ve 31 Aralık 2022 tarihine kadar World Mobil uygula masından katılabileceğiniz "Vadaa Şans" yarışmasın 2.000 TL World Puan kazanma şansı sizi bekliyor.

World Mobil uygulamasına girin, "Vadaa Şans" yarışmasına kayıt yaptırın, yarışın büyük ödülü kazanma şansı yakalayın.

Yarışmalar uygulama üzerinden katılım gerçekleştiren yarışmacılara, yarışma başlamadan 15 dakika önce bildirim gönderilerek haber verilecektir.

VadaaŞans Nedir

Vadaa Şans, şans faktörü de içeren ve tüm katılımcıların eş zamanlı yarıştığı bir bilgi yarışmasıdır.
Katılımcılar yarışmaya başlamadan önce üzerine 5 adet numara bulunan birer Vadaa Kartı seçer. Yarışma esnasında Vadaa keseden çektiği topların sorularını sorar. Vadaa Kartı’ndaki tüm numaralara karşılık gelen soruları doğru bilenler yarışmayı kazanır. Yarışmanın büyük ödülü yarışmayı kazananlar arasında eşit olarak paylaştırılır.
Yarışmacıların Worldpuan ödüllerini kullanabilmeleri için en az 1 kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TL Card’ı olması gerekmektedir.

Kampanya Koşulları
  • Vadaa Şans, şans faktörü de içeren ve tüm katılımcıların eş zamanlı yarıştığı bir bilgi yarışmasıdır.
  • Yarışmalara katılmak için World Mobil’in Profilim>Vadaa Şans menüsünden bir kereye mahsus kayıt olunmalıdır.
  • Yarışmanın başlamasına 2 saat kala kayıt alma süreci geçici olarak kapanır. O günkü yarışma sonlandıktan 15 dakika sonra yarışmaya kayıt olarak bir sonraki yarışmaya katılabilirsiniz.
  • Katılımcılar yarışmaya başlamadan önce üzerinde 5 adet numara bulunan birer Vadaa Kartı seçer. Yarışma esnasında Vadaa keseden çektiği topların sorularını sorar. Vadaa Kartı’ndaki tüm numaralara karşılık gelen soruları doğru bilenler yarışmayı kazanır. Yarışmanın büyük ödülü yarışmayı kazananlar arasında eşit olarak paylaştırılır.
  • Yarışmacıların Worldpuan ödüllerini kullanabilmeleri için en az 1 kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TLcard’ı olması gerekmektedir.
  • Yarışmalar ile ilgili tüm bilgilere World Mobil’in Profilim>Vadaa Şans menüsünden ulaşabilirsiniz.
  • Vadaa Şans yarışmalarına katılabilmek için World Mobil uygulamasının Android cihazlar için 3.3.9, iOS cihazlar için 3.3.7 veya daha güncel bir sürümü olmalıdır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski