Paris’te Alışveriş İçin En Ucuz Yerler
-Çok daha uygun fiyatlara giyim mağazaları bulabileceğiniz Montmartre (Ressamlar Tepesi)’ne mutlaka göz atmalısınız. Özellikle Montmartre’de bulunan L’Habilleur, Paris’te Alışveriş için en ucuz yerlerden biridir. Bir kot pantolonu 15£-30£ arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca kadınlara daha çok hitap eden bu mağazada çantalar,ayakkabılar ve daha birçok butik ürünleri çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Paris’te Alışveriş için en ucuz mağazalardan bir diğeri ise, 6th bölgesinde bulunan Tati adlı alışveriş mağazasıdır. Çok kaliteli markalar bulunmasa da bir tişörtü 5£-10£’ya rahatlıkla alabileceğiniz mağazalardan biridir. Süper ucuz olan bu mağaza çok kaliteli ürünlerle ilgilenenmeyenler için ideal yerlerden biridir. Bay-Bayan giyimin yanı sıra çocuk ve bebek giyim için de bölümleri bulunan bu mağaza, Paris’te Alışveriş için en ucuz diyebileceğim yerlerden biridir.

–Disneyland Paris yakınlarında bulunan,”La Vallee Village” bölgesi yerli halkın en çok tercih ettiği yerlerden biridir. Disneyland’a uğrayacak olursanız, alışveriş yapmayacak olsanız bile bu bölgeye mutlaka uğramalısınız. 100’e yakın mağazalarıyla Paris’te Alışveriş için en ideal yerlerdendir. Hemen hemen her bütçeye uygun çeşitli mağazalarıyla, çok uygun fiyatlara dilediğiniz birçok ürünü bulabilirsiniz. Aşırı kalabalık olan bu bölge sanırım Paris halkının en çok tercih ettiği yerlerden biridir. Ayrıca birçok restoran ve kafeleri bulabileceğiniz bu bölgede, uygun fiyatlara muhteşem yemekler bulabilirsiniz.

-Ucuz alışveriş için bir diğer adres şüphesiz C&A‘dır. The Rue de Rivoli bölgesinde bulunan, H&M ve Le Forum des Halles alışveriş merkezi arasında kalan C&A,Paris’te Alışveriş için en ideal yerlerdendir. H&M’nin benzer bir versiyonu olsa da, daha çok çeşit ürünleri burada bulabilirsiniz. Ayrıca hazır C&A’ya gitmişken, H&M ve Le Forum des Halles’e de göz atmayı unutmayın.
Post a Comment

Daha yeni Daha eski